Bir Metropolün Sokaklarını Dev Bir Oyun Alanına Dönüştüren Sanatçı

0
1453

New York sokaklarında dolaşan sanatçı Tom Bob, şehrin sokaklardaki gizli ve unutulmuş öğeleri kullanarak oldukça yaratıcı ve şaşırtıcı sanat çalışmalarına imza atıyor.

Elektrik kablolarını maymuna ya da kanalizasyon borusunu bir çizgi film karakterine dönüştüren Tom Bob, halka açık alanlara başka bir gözle bakarak eğlenceli ve yeni şeyler görmemizi sağlıyor. Sanatçının çalışmalarına bakarken yüzünüzde bir gülümseme oluşmaması neredeyse imkansız.

Tom Bob’un tüm çalışmalarını takip etmek için: https://www.instagram.com/tombobnyc/

tom-bob-street-art-new-york-23-1tom-bob-street-art-new-york-18tom-bob-street-art-new-york-24tom-bob-street-art-new-york-2tom-bob-street-art-new-york-17tom-bob-street-art-new-york-13tom-bob-street-art-new-york-7tom-bob-street-art-new-york-11tom-bob-street-art-new-york-10tom-bob-street-art-new-york-4

Tom Bob’un hayal gücünün sınırsızlığını daha iyi anlamak için çalışma yaptığı alanların öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakmanız yeterli.

tom-bob-street-art-new-york-34tom-bob-street-art-new-york-35tom-bob-street-art-new-york-32tom-bob-street-art-new-york-36tom-bob-street-art-new-york-33

 

Kaynak: http://www.boredpanda.com/street-art-tom-bob-new-york/

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here