TRENDLER

3 Yaşındaki Kızın Okul Fotoğrafı İçin Yaptığı Kahramanca Kıyafet Seçimi!

Görüntülenme 4192

0
3 Yaşındaki Kızın Okul Fotoğrafı İçin Yaptığı Kahramanca Kıyafet Seçimi!

3 yaşındaki Kaylieann Steinbach’a okul fotoğrafı çekiminin olduğu gün kendi kıyafetini kendisinin seçmesi söylendi. Çoğu insan muhtemelen onun en sevdiği elbisesiyle okula geleceğini bekliyordu. Ama bu harika fotoğrafta da görebileceğiniz gibi Kaylieann bir elbise seçmedi. Bunun yerine bir Süperman kostümünü tercih etti!

Bu küçük kız belli ki sağlam bir süper kahraman hayranıydı. Örümcek Adam, Hulk, Thor ve Mucize Kadın da dahil olmak üzere çok sayıda kostümü vardı. Ama on en çok Süperman’i seviyordu.

Fotoğrafı sosyal medyada paylaşan babası Austin Steinbach, kızında şiddetli bir duyma kaybı olduğu için “S” harfini duyamadığını, bu yüzden ona “Pooterman” dediğini anlatıyor. Anne ve babası Kaylieann’e okul fotoğrafı çekimi için çok sayıda kıyafet önermiş, ancak kendisi en süper alternatif uğruna hepsini reddetmiş.

3 yaşındaki Kaylieann Steinbach’a okul fotoğrafı çekiminin olduğu gün kendi kıyafetini kendisinin seçmesi söylendiğinde aklında tek bir seçenek vardı: Süperman!

Örümcek Adam, Hulk, Thor ve Mucize Kadın da dahil olmak üzere çok sayıda kostümü olan küçük kız en çok Süperman’i seviyor.

Ama Kaylieann bizim en sevdiğimiz yeni süper kahraman!

3-year-old-girl-superman-costume-kaylieann-steinbach-3

 

Kaynak: http://www.boredpanda.com/3-year-old-girl-superman-costume-kaylieann-steinbach/

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!