TRENDLER

Çocukların Hastanede Daha Kolay Zaman Geçirmeleri İçin Parlak Bir Fikir Bulan Bir Baba

Görüntülenme 721

0
Çocukların Hastanede Daha Kolay Zaman Geçirmeleri İçin Parlak Bir Fikir Bulan Bir Baba

Hastaneler sıkıcı yerlerdir. Makinelere ya da serumlara bağlı olmak, gün boyu yatakta yatmak zorunda kalmak berbat bir deneyimdir. Yetişkinler kendilerini kitaplarla ya da televizyonla oyalamanın bir yolunu bulurken, küçük çocuklar için tüm gününü aynı yerde geçirmek çok daha zordur. Hasta olmak başlı başına zor bir şeyken, hastane odalarının donuk havası durumu daha da kötüleştirir. Neler olup bittiğini anlamakta zorlanan, evinden uzak, en sevdiği oyuncaklarla oynayamayan ve yatağından çıkması yasak olan bir çocuk olmayı hayal edebiliyor musunuz?

Kevin Gatlin isimli bir baba, yaşanan bu zorlukları çok iyi bildiği için bir çözüm bulmaya karar verdi. Gatlin, bir arkadaşının çocuğunu hastanede ziyaret ettikten sonra, bütün gün yatakta sıkışıp kalmanın ne kadar zor şey olduğunu fark etti ve aklına parlak bir fikir geldi: Kutu oyunlarından nevresim takımları.

“Tutkulu öğretmenlerin ve ebeveynlerin yardımıyla kendi markamızı yarattık. Bu yatak örtüleri odanın oyun alanını genişletiyorlar ve çocuklara oynayabilecekleri, öğrenebilecekleri, uyuyabilecekleri ve iyileşebilecekleri bir alan sağlıyorlar! Ayrıca 50’den fazla interaktif oyunla, aşırı TV izlemeye, elektronik cihazlara ve can sıkıntısına karşı mükemmel bir seçenek sunuyorlar Çocukları yatakta kalmaya da teşvik ediyorlar,” diye anlatıyor Gatlin.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/board-game-bed-sheets-kids-hospital-playtime-edventures-kevin-gatlin/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

 

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!