TRENDLER

Etkinlik Önerisi: 3. Yarının Eğitimi Zirvesi ve Yarının Öğretmeni Ödülü

Görüntülenme 627

0
Etkinlik Önerisi: 3. Yarının Eğitimi Zirvesi ve Yarının Öğretmeni Ödülü

Eğitimde başarılı ülkeleri her yıl Yarının Eğitimi Zirvesinde bir araya getiren Yarının Eğitimi Platformu bu yıl yenilikçi uygulamalara sahip öğretmenleri ödüllendiriyor.

2017 yılında Finlandiya’yı, 2018 yılında Güney Kore’yi konuk olarak ağırlayan Yarının Eğitimi Zirvesi, bu yıl Avustralya, Kanada ve Vietnam olmak üzere 3 ülkeyi konuk ediyor. Bununla birlikte ülkemizden de seçkin isimlerin yer alacağı zirvede, eğitimciler için çeşitli atölye çalışmaları da yer alacak.

Her yıl Kasım ayında eğitimcileri uluslararası eğitimcilerle bir araya getiren Yarının Eğitimi Zirvesi bu yıl ilk kez Yarının Öğretmenlerini zirvede ödüllendiriyor.

Yarının Öğretmeni Ödülleri, eğitimde yenilikçi uygulamaları tanımak, tanıtılmasını ve yayılmasını amaçlıyor. Böylece ülkemizdeki kıymetli öğretmenlerin birbirine ilham olacağına inanılıyor.

Yarının Öğretmeni Ödülüne; MEB öğretmenleri, özel kurumda çalışan öğretmenler, yarı zamanlı çalışan öğretmenler, özel kurslarda çalışan öğretmenler başvurabileceği gibi okulsuz öğretmenler de başvurabiliyor. (Okulsuz öğretmenler: Herhangi bir kuruma bağlı olmadan eğitme amacı güden kişilerdir. Bu kişilerin eğitim fakültesi mezunu olma zorunluluğu yoktur.)

Yarının Öğretmeni Ödülü Başvuruları 20 Ağustos’ta sona eriyor.

Ne zaman: 2-3 Kasım 2019

Nerede: Harbiye Askeri Müzesi

Detaylı bilgi ve başvuru için: yarininogretmenleri.com

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!