TRENDLER

Etkinlik Önerisi: 7. Doğada Oyun ve Sanat Kampları

Görüntülenme 625

0
Etkinlik Önerisi: 7. Doğada Oyun ve Sanat Kampları

Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta, doğanın dinginliği ile sanatın yaratıcı enerjisini buluşturan bol oyunlu bir yaz kampında ailenizle birlikte hem tatil yapıp hem de sanat dolu bir hafta geçirmeye ne dersiniz?

Çizgi Çocuk Atölyesi ve Yeşim’in Müzik Odası, bu yıl yedinci kez düzenledikleri “Doğada Oyun ve Sanat Kampları”nda yine çocuklarla buluşuyor!

Bu yaz üç farklı yerde gerçekleşecek kamplardan birine katılarak siz de şehirden uzak, bol oyunlu, doğayla birlikte ve sanat dolu bir hafta geçirebilirsiniz. Doğada Oyun ve Sanat Kampları’ndan biri Datça’nın koylarından Hayıtbükü’nde, biri Fethiye’de, biri de Rize – Fındıklı’da yapılacak. Kamplarda çocuklar doğa içinde eğlenirken resim, müzik, heykelin bir araya geldiği, oyunlarla hayallerini ifade edebilecekleri yeni yollar keşfedecekler.

Fındıklı, 7. Doğada Oyun ve Sanat Kampları’na bu yıl ilk kez ev sahipliği yapıyor. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz patikalara, el değmemiş ormanlara, gürül gürül çağlayanlara ve tertemiz özgürce akan derelere sahip Fındıklı’da, çocuklar Karadeniz’in tüm güzellikleri eşliğinde hem oynayacak hem de disiplinler arası üreterek şehirde yapamadıklarının keyfini çıkaracaklar.

Çocuklar doğayı fark ettikleri kamp boyunca bir yaşam alanına dahil olup birlikte üretmeyi, renklerle, seslerle, nesnelerle özgürce ilişki kurmayı deneyimleyecekler. Şehir yaşamının onlara sunduğu sanal dünyadan uzaklaşma imkanı bulacaklar.

Kamp yerleri ve tarihleri: 

Hayıtbükü Ahşap Evleri – Datça

  1. Kamp: 1-6 Temmuz 2018  (4 – 10 yaş)
  2. Kamp: 6-11 Temmuz 2018 ( 4 – 10 yaş)

Bageni Pansiyon – Rize, Fındıklı

  1. Kamp: 15 Temmuz- 20 Temmuz 2018 (7 – 11 yaş)

Pastoral Vadi Organik Tarım ve Ekolojik Yaşam Çiftliği –Fethiye

  1. Kamp: 29 Temmuz- 3 Ağustos 2018 (4 – 10 yaş)
  2. Kamp: 4 – 9 Ağustos 2018 (4- 10 yaş)
  3. Kamp: 10 – 15 Ağustos 2018 (4-10 yaş)

 

Detaylı bilgi, kayıt ve rezervasyon için: http://cizgicocukatolyesi.com/kamp-iletisim-2/

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!