TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Açık İnovasyon Kampı

Görüntülenme 318

0
Etkinlik Önerisi: Açık İnovasyon Kampı

Türkiye’nin yaratıcı, tasarımcı, yazılımcı, geliştirici beyinleri, daha iyi bir gelecek için üçüncü kez İzmir Urla’da düzenlenecek HacknBreak Açık İnovasyon Kampı’nda buluşuyor. 300’ün üzerinde konu/konuşmacının yer alacağı HacknBreak, 01-09 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor.

İki yıldır geniş bir katılımla gerçekleştirilen Açık İnovasyon Kampı, bu yıl da kapılarını bir sözü olan teknoloji geliştiricilerine, tasarımcılara, projesini paylaşmak isteyen yazılımcılara, bir fikri olanlara ve fikrini geliştirmek isteyenlere açmak için hazırlanıyor. Doğayla iç içe yeni fikirlerin konuşulacağı ve destekleneceği kampa, 3 bine yakın katılım bekleniyor.

“Daha iyi bir gelecek için mola” düşüncesi ile gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampı, bu yıl da aynı sloganla yola çıktı. Etkinliğin düzenleyicisi Açık İnovasyon Derneği, Türkiye’nin her yerinden üretmek isteyen herkesi Urla’da buluşturmak için yoğun bir tempoyla çalışıyor.

Açık İnovasyon Kampına 8 gün 8 gece boyunca, OpenCampus Urla ev sahipliği yapacak. OpenCampus Urla bilim, teknoloji ve tasarımla ilgilenen açık fikirli insanları tatil, yeni şeyler öğrenme ve ortak konularda çalışma amacıyla bir araya getiren yeni nesil bir yaşam alanı. 

Bu yıl üçüncüsü düzenlecek yoğun içerikli ve eğlenceli bilim, teknoloji ve tasarım kampının düzenlendiği alanda konaklamayacaksanız, etkinlik katılımı ücretsiz. Fakat konaklama ve yeme içme ücretleri için 8 günlük minik bir katılım bedeli talep ediliyor. Detaylar için: https://hacknbreak.com/katilim-ucreti/


Doğayla içiçe

Geliştirici, tasarımcı, girişimci ve start-up’lardan oluşan genç, üretken ve yaratıcı bir kitle, tasarım ve teknoloji yaklaşımlı çözümler geliştirmek amacıyla doğa ile iç içe geçirecekleri bir hafta boyunca hem kültürel aktivitelere katılacak hem de hackathonlarda kıyasıya bir mücadele vererek, fikir ve girişimlerini kurumlara ve yatırımcılara sunma imkanı bulacak.

Yeni fikirler desteklenecek

Katılımcılara rekabet dolu anlar yaşatacak olan Hack’n Break’te, aynı zamanda tasarım ve yeni fikir geliştirmeye yönelik maratonlar (ideathon), workshop, eğitim ve teknoloji girişim sunumları da yer alacak. Başarılı bulunan fikirler, mentor desteği ile iş modeli ve teknik fizibilite açısından iyileştirilecek; ardından kurumsal yatırım yöneticileri ve meslek yatırım ağı temsilcileri tarafından değerlendirilecek.

8 günlük kamp programı için: https://hacknbreak.com/program-2018/

Tüm etkinlikler için: https://hacknbreak.com/etkinlik-tipleri/

Daha detaylı bilgi ve iletişim için: https://hacknbreak.com

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!