TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Alphan Manas ile ÖRAV Sohbetleri

Görüntülenme 496

0
Etkinlik Önerisi: Alphan Manas ile ÖRAV Sohbetleri

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), 2008 yılından bugüne kadar eğitim programıyla eğitimcilerin mesleki gelişimine destek olmanın yanı sıra düzenlediği seminerlerle kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor. Bu kapsamda Öğretmen Akademisi Vakfı’nın Mayıs ayında başlattığı “ÖRAV Sohbetleri” etkinliğinin Aralık ayındaki konuğu iş adamı, Türkiye Fütüristler Derneği’nin Kurucusu ve Onursal Başkanı Alphan Manas olacak.Etkinlik, 22 Aralık Perşembe günü, saat 18.30 – 20.00 arasında SALT Galata’da ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

İş adamı ve aynı zamanda üretken bir mucit olan Manas, son yıllarda zamanının bir bölümünü toplumsal yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik irili ufaklı yenilikçi teknoloji ürünü buluşlarına ayırıyor. Tasarımları arasında ev eşyaları, güvenlik ve günlük yaşamla ilgili ürünlerin yanı sıra, uzun yıllardan beri kullanılan ürünleri çağdaşlaştırmaya ve daha fonksiyonel hale getirilmesine yönelik çalışmalar da bulunuyor. 2016 yılında “Türkiye’de Takip Edilmesi Gereken 100 Teknoloji Uzmanı” listesinde üçüncü sırada yer alan Manas, yine bu yıl içerisinde Türkiye İhracatçılar Meclisi’ne İnovasyon ve Girişimcilik Danışmanı ve İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’ne İnovasyon Danışmanı olarak atandı.

Kontenjan sınırı bulunan etkinliğe katılmak isteyen eğitimcilerin, https://goo.gl/forms/tJSd51LRJg1lkajA3 adresinden kayıt yaptırması gerekiyor.

Detaylı bilgiye ise Öğretmen Akademisi Vakfı’nın 0212 514 90 40 numaralı telefon hattından ulaşılabiliyor.

“ÖRAV Sohbetleri” etkinliği ile katılımcı öğretmenleri, farklı sektörlerden gelen; meslekleri, hobileri, tutku ve azimleriyle kendilerini bulundukları yerden ileriye taşımayı başarmış kişilerle buluşturmayı amaçlayan Öğretmen Akademisi Vakfı, bu sohbetlerle katılımcı öğretmenlerin farklı vizyonlarla tanışmasına, etkinlik sonunda kendi hayatlarına ilham verecek, onları motive edecek kazanımlarla ayrılmalarına ortam sağlamayı hedefliyor.

www.orav.org.tr / @orav2008 / Facebook.com/ogretmenakademisivakfi

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!