TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Berlin Sertifikalı Okul Öncesi Eğitim Modelleri Ve Köln Didacta Eğitim Fuarı-Okul İnceleme Gezileri

Görüntülenme 1202

0
Etkinlik Önerisi: Berlin Sertifikalı Okul Öncesi Eğitim Modelleri Ve Köln Didacta Eğitim Fuarı-Okul İnceleme Gezileri

200 yıllık mirası ve yenilikçi dinamizmi ile dünyanın önde gelen eğitim sistemlerinden biri olan Alman okul öncesi ekolünü yakından tanıma ve yerinde gözlemleme fırsatı yakalamak istiyorsanız, Berlin sertifikalı okul öncesi eğitim modelleri ve Köln Didacta Eğitim Fuarı ve okul inceleme gezilerine katılabilirsiniz.

www.almanokulu.com tarafından düzenlenen iki farklı eğitim gezisinde, 200 yılı aşkın bir geleneği 4. endüstri devrimi ile harmanlayan dinamik Alman okul öncesi eğitiminin en iyi ve yenilikçi kurumları ile tanışabilirsiniz.

1. Eğitim Gezisi: KLAX SERTİFİKALI BERLİN OKULÖNCESİ EĞİTİM MODELLERİ İNCELEME GEZİSİ

27 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında Berlin’de gerçekleştirilecek olan bu eğitim gezisinde KLAX pedagojisi ile tanışacaksınız. KLAX eğitim modeli Fröbel, Montessori, Reggio, Freinet, Waldorf, Pikler, Durum Odaklı Model, Kneip HDKF ve benzer eğitim metotları ile harmanlanmış, son yıllarda rezilyans (esneklik ve toparlanabilme becerisi) ve beyin gelişimi biliminde elde edilen bilimsel bulguları ve bir dizi diğer faktörleri de dikkate alarak geliştirilmiş, denenmiş gözde okul öncesi eğitim konseptlerinden birisi.

KLAX eğitim modelinin yanı sıra Berlin’de farklı eğitim modelleri uygulayan anaokullarını ziyaret ederek, çocukların pozitif gelişimi üzerindeki muazzam etkisini sorgulayan, araştıran, üreten ve yeni buluşlar yapabilen bir neslin nasıl yetiştirilebileceğini yerinde görebileceksiniz.

Geziyle ilgili daha detaylı bilgi için: https://almanokulu.com/2018/11/15/berlin-sertifikali-okul-oncesi-egitim-modelleri-gezisi-27-ocak-1-subat-2019/

2. Eğitim Gezisi: KÖLN EĞİTİM FUARI VE OKULÖNCESİ EĞİTİM MODELLERİ GEZİSİ  

Okul öncesi, ilköğretim ve lise düzeyi için eğitimde yenilikler peşindeyseniz 18 – 23 Şubat 2019 tarihlerinde Köln‘e düzenlenecek bu eğitim gezisine katılmanızı öneririz.

36 ülkeden 100,000 katılımcı, 1500 dolayında konferans ve toplantı ve 1000 stantla dünyanın en büyük ve en önemli eğitim fuarı DIDACTA 2019, erken çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar tüm yaşlarda eğitim yöntemleri, yeni teknolojiler, konseptler ve eğitim metotları hakkında bilgi edinme olanağı veriyor.

Köln eğitim gezisi fuarla sınırlı değil. Bu eğitim gezisinde Almanya’da okul öncesinde yaygın olan farklı eğitim konseptleri  uygulayan okullar ziyaret edeceksiniz. Bu sayede sınıf sisteminden eğitim alanlarına, modern ve bireysel gözlemleme metotları ile grup eğitiminden bireysel eğitime geçiş ile tanışabileceksiniz.

Geziyle ilgili daha detaylı bilgi için: https://almanokulu.com/2018/11/15/koln-didacta-egitim-fuari-ve-okul-inceleme-gezisi-18-23-subat-2019/

 

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için: www.almanokulu.com

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!