TRENDLER

Etkinlik Önerisi - Değişim Çağında Eğitimi Yeniden Düşünmek Konferansı

Görüntülenme 273

0
Etkinlik Önerisi - Değişim Çağında Eğitimi Yeniden Düşünmek Konferansı

MEF Okulları ile Yenilikçi Öğrenme Merkezi işbirliğiyle düzenlenecek olan “Değişim Ç@ğında Eğitimi Yeniden Düşünmek” konulu ücretsiz konferansı, 11 Nisan 2015 günü MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde gerçekleşecek.

Sabah oturumlarına tüm eğitimci ve eğitim yöneticileri, öğleden sonra oturumlarına ise tüm anne-babalar davetli. (Veliler için düzenlenen 13:45 – 17:00 saatleri arasındaki programa kontenjan dahilinde eğitimci ve yöneticiler de katılabilir.)

Eğitimin tüm paydaşlarının fikir ve düşüncelerini dile getireceği konferans, 21. yüzyıl çocuklarının yaşamlarında mutluluk ve başarıyı sağlayacak olan eğitim modeli üzerinde farklı konuşmacılarla gerçekleşecektir. Bu dönemin çocuklarının yaşam şekli olarak bizim yaşamlarımızdan tamamen farklılaşmaları ve özellikle de dijital dünya ile çok fazla içli dışlı olmaları ve bu nedenle iletişim biçimlerinin biz yetişkinleri kaygı duyuracak boyutta değişmiş olması bir gerçektir. Bu konferansta bu yüzyılın çocuklarıyla etkili iletişim kuracak fikirleri yetişkinler paylaşıyor, onların temsilcileri ise ne beklediklerini vurguluyor olacaklar. Ayrıca farklı rollerdeki yetişkinler yani ebeveyn, eğitimci, akademisyen bu duruma bakışlarını kendi yaşamlarından örnekleyeceklerdir.

Kayıt için: https://docs.google.com/forms

Ayrıntılı bilgi için: http://www.mef.k12.tr/main/haber/-Degisim-Caginda-Egitimi-Yeniden-Dusunmek

1512452_467030753444720_4014376897344744417_n

 

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!