TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Doğal Yaşam Festivali 2018

Görüntülenme 411

0
Etkinlik Önerisi: Doğal Yaşam Festivali 2018

‘’Şehrin En Doğal Festivali’’, İstanbul Bilgi Üniversitesi santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

“Öğrenmek, eğlenmek, bildiklerimizi paylaşmak ve yeni bilgiler üretmek, gelecek nesle daha iyi daha doğru bilgiler aktarmak” mottosuyla Happy Nest tarafından düzenlenen Doğal Yaşam Festivali, 12 – 13 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleşiyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Doğal Yaşam Festivali’nde üreticiler, uygulayıcılar, uzmanlar bir araya geliyor. Ülkenin dört bir yanındaki küçük, büyük üretici firmaları bir araya getiren festivalde doğal yaşam ürünlerinin yanı sıra seminer, atölye, etkinlik, aktiviteler ve özel performanslara da yer verilecek. Çoğunluğunu kadın girişimcilerin oluşturduğu standlarda, kendi girişimcilik modelleri ile üretim yapmakta olan firmalar ziyaretçilerle buluşacak.

Büyük konferans çadırında gün boyu süren seminerlerde alanında uzman konuşmacılar Ali Koç, Erdem Öner, Zeynep Selvili Çarmıklı, Dr. Asuman Kaplan Algan ve daha pek çok isim, bilgi ve deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

İki gün boyunca, doğal yaşam tutkunlarını ağırlayacak festivalde atölye çadırında ve hobi köşesinde gün boyunca her saat gerçekleşecek olan onlarca atölyeye katılarak, zumba yapabilir, mandala ile içinizdeki gökkuşağını keşfe çıkabilirsiniz. Unuttuğunuz çocukluk anılarınızı yeniden tazelemek için sokak oyunlarına da katılabilirsiniz. Festivalde doğal yaşamın vazgeçilmezlerinden olan doğru nefes almayı öğreten nefes terapisi, beden zihin ve ruhsal dengeyi sağlayan yoga ve meditasyon uygulayıcıları da bir araya gelecek.

Festival boyunca çocuklar için de büyük bir alan ayırılıyor. Oyun parkı, atölye çadırında, Happy Nest çocuk atölyelerinin uzman eğitmenleri eşliğinde iki gün boyunca keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Anneler Günü’nü festival heyecanı ile bir araya getiren Doğal Yaşam Festivali’nin en büyük sürprizleri, 12 Mayıs Cumartesi günü saat 18:30‘da Melisa Karakurt ve 13 Mayıs Pazar günü saat 18:30’da Retrobüs konserleri olacak. A Capella Boğaziçi ve Dans Fabrika ise gösterileri ile gün içerisinde sahne alacak.

İki gün süresince doğal yaşam tutkunlarını ağırlayacak olan festivalde doğal yaşam konulu kitaplara seçkilerinde yer veren yayınevleri, kitap stantlarında okurlarıyla buluşacak. Yazarlar, konunun uzmanları bilgi ve deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

Doğal Yaşam Festivali’ne bu yıl konuk olan isimler şöyle: Ali Koç – Eğitimpedia Kurucusu
Asuman Kaplan Algın – Gaps Danışman Doktoru Ayşe Öner, Çiğdem Aksoy, Ebru Demirhan, Ebru Engin, Eda Albayrak, Erkan Şamcı, Ferah Şıvga – Alternatif Tıp Terapisti, Gülben Aykaç, Gülden Kılınç Doğan – Annem Denetimde Güneş Ulus, Dr. Hasan Hüsnü Eren- Enerji Tıbbı, Uz. Ecz. Hülya Kayhan, Okan İşalan – Zumba Eğitmeni, Özlem Ceylan – Alerjik Anne, Sezen Bozyiğit, Dyt. Yeşim Temel Özcan.

 

Ne zaman: 12 – 13 Mayıs 2018

Nerede: İstanbul Bilgi Üniversitesi santralİstanbul Kampüsü

Festival takvimi için: https://dogalyasamfestivali.com/festival-takvimi

Daha fazla bilgi için: https://dogalyasamfestivali.com/anasayfa-1

 

Etiketler
Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!