TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Eğitimde Gelecek Konferansı (EGK17)

Görüntülenme 333

0
Etkinlik Önerisi: Eğitimde Gelecek Konferansı (EGK17)

11-12 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ve MEF Üniversitesi Eğitim Fakültelerinin işbirliğiyle düzenlenecek olan Eğitimde Gelecek Konferansı’nın amacı, eğitime yeni bakış açıları katmak ve gelecekte sürdürülebilir eğitim hayatına katkı verecek değişiklikler yapmak.

MEF Üniversitesi’nin Maslak kampüsünde düzenlenecek olan Eğitimde Gelecek Konferansı (EGK17) 5 ayrı temadan oluşuyor. Konferansta eğitime gönül veren konuşmacılar, dijital çağda eğitimi, daha eşit ve daha adil bir eğitim ile farklılıkları ne olursa olsun her çocuğun öğrenebildiği okulları, gelenekten geleceğe ve yerelden küresele eğitimi, yaratıcılık ve girişimciliği, dünyadan iyi örnekleri, okulun ve öğretmenliğin geleceğini, bilgi çağında öğretmen eğitimini ve eğitimde fark yaratanları konuşacak.

Konferansın ikinci günündeki konuşmacılar birisi de Eğitimpedia kurucusu Ali Koç olacak. 12 Kasım Pazar günü yapılacak “Dünyayı değiştirecek çocuk sınıfınızda oturuyor olabilir” başlıklı konuşma saat 12.00’de başlıyor.

 

Eğitimde Gelecek Konferansı’nın (EGK17) programı için: http://egitimdegelecekkonferansi.com/program/

Konuşmacılar için: http://egitimdegelecekkonferansi.com/konusmacilar/

Konferansa kayıt olmak için: http://egitimdegelecekkonferansi.com/katilim-basvurusu/

İletişim için: [email protected]

 

 

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!