TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Eğitimde İnovasyon Zirvesi

Görüntülenme 366

0
Etkinlik Önerisi: Eğitimde İnovasyon Zirvesi

23 Aralık 2017 Cumartesi günü İELEV Özel 125. Yıl Yerleşkesinde gerçekleşecek olan “Eğitimde İnovasyon Zirvesi”nde, paylaşacak çok şeyi olan eğitim alanında çalışan profesyoneller, akademisyenler ve eğitim fakültesindeki öğretmen adayları bir araya gelerek  yeni eğitim öğretim modellerini tartışacak.

Eğitimde İnovasyon Zirvesi’nde konuşulacak temalar arasında eğitim ve öğretim teknolojisi, STEM, teknoloji planlama modeli uygulamaları, Maker, insan performans teknolojisi, dijital hikayecilik, eğitimde farklılaşma, artırılmış gerçeklik, eğitimde oyunlaştırma ve yaratıcı yazarlık yer alıyor.

Öğretmenler, akademisyenler, okul yöneticileri ve öğretmen adaylarının katılımcılığında gerçekleşecek olan Eğitimde İnovasyon Zirvesi’nin konuşmacıları arasında MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı / İELEV Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. Erhan Erkut, akademisyen Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, psikiyatrist / psikoterapist Prof. Dr. Kemal Sayar ve Eğitimpedia ve Fide Okulları kurucusu Ali Koç yer alıyor.

Ne zaman: 23 Aralık 2017 Cumartesi, 9.30 – 16.00

Nerede: İELEV Özel 125. Yıl Yerleşkesi. Nişantepe Mahallesi Ensar Caddesi No:4/1
Çekmeköy / İstanbul

Kayıt olmak için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNFAbi6lOcWVxqmtWeDr6G9nwYsP4qV1dyaKlmY0Mn-Xgt3Q/viewform?usp=send_form

Bilgi için: 0 216 304 69 07 – 08 – 09
E-posta: [email protected]

Not: Etkinlik yerine ulaşım için belli noktalardan servisler hareket edecektir.

 

 

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!