Etkinlik Önerisi: Kendime Bir İyilik Yapıyorum!

0
914

Gündelik yaşamın koşturmacası içinde ihmal ettiğiniz kendinize birazcık iyilik yapmak için ayıracağınız bir haftanız varsa, 23-29 Ekim tarihleri arasında Nesin Matematik Köyü sizi çağırıyor.

Nesin Matematik Köyü bu etkinliğin amacını şöyle anlatıyor:

“Atölye çalışmamızın amacı, gerginlik, yorgunluk ve zaman zaman çaresizlikten katılaşmış bedenlerimize “bir iyilik, bir güzellik” yapmanın yollarını hep birlikte araştırmak, içimizdeki terapisti uyandırmak ve kendimizin doktoru olmaya doğru bir adım atmak. Hedefimiz, bir haftalık çalışma sonrasında evlerimize hamur kıvamında dönmek ve sonrasında evde kendi kendimize yapacağımız minicik dokunuşlarla bu iyilik, güzellik halinin kalıcı olmasını sağlamak.”

Kraniosakral terapi, lenf drenajı, farkındalık, yoga, akupunktur noktaları , enerji ve nefes çalışmaları gibi farklı disiplinlerden yararlanarak oluşturulan program, yormayan anatomi bilgileriyle destekleniyor. Bu atölye çalışması sayesinde bedeninizde neler olup bittiğini farkedecek, ufak aksaklıkları gidermek için basit yöntemler öğrenecek; öğrendiklerinizi kendinize ve etrafınzıdakilere uygulayacaksınız. Sıkışmış omurgalarınızı açacak, belinizi, boynunuzu, omuzlarınızı rahatlatacaksınız.

Atölye çalışmasının bir günüyse yakın çevredeki ilgi çekici mekanları (Efes, Selçuk vs.) ziyarete ayrılacak, ancak katılım isteğe bağlı.

 

Etkinlik ücretleri ve program için: http://www.nesinkoyleri.org/etkinlik-detay.php?egitimkod=206#hakkinda

Kayıt ve başvuru işlemleriyle ilgili sorularınız için: [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here