TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Öğretmen Ağı - “Kültür ve Eğitim için Seyahat”

Görüntülenme 246

0
Etkinlik Önerisi: Öğretmen Ağı - “Kültür ve Eğitim için Seyahat”
Öğretmenlerin bireysel ve mesleki gelişimleri için beslendikleri ve besledikleri bir etkileşim ortamı olan Öğretmen Ağı‘nın 2017-2018 öğretim yılının ilk Karşılaşmalar serisinde konukları; gezgin öğretmenler, Kübra Karahanoğlu (yoldakikedi.com) ve Şahin Çevik (seyyahogretmen.blogspot.com.tr). 
 
2 Kasım Perşembe günü ATÖLYE’de gerçekleşecek olan “Kültür ve Eğitim için Seyahat” isimli konuşma, Kübra ve Şahin öğretmenlerin seyahat etmenin kültürel ve eğitsel katkıları, dünyanın farklı köşelerinde karşılaştıkları eğitim pratikleri ve okul ortamları üzerine yapacakları bilgi ve deneyim paylaşımınından oluşacak. Katılımcıların da dahil olabileceği soru ve cevap bölümüyle sona erecek olan etkinlik herkese açık ve ücretsiz.
 
Şahin Çevik Hakkında:
Şahin Çevik, 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 12 yıl boyunca çeşitli özel okullarda ve devlet okullarında sınıf öğretmenliği ve yöneticilik yaptı. Şu anda İstanbul’da özel bir okulda okul müdürü – eğitim lideri olarak görev yapıyor. Şu ana kadar 25 farklı ülkenin eğitim kurumlarını ziyaret ederek eğitim sistemlerini incelemiştir.
 
Kübra Karahaoğlu Hakkında:
Kübra Karahanoğlu, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nden mezun oldu. Şu anda İstanbul Gelişim Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır. Farklı mesleklerden çalışan gruplarına “Etkili İletişim” atölyeleri yürütmektedir. Mesleki çalışmaları dışında hayvan hakları ve ağaç hakları üzerine projeler gerçekleştiren Kübra Öğretmen, bugüne kadar 2 kişisel fotoğraf sergisi açmıştır. Ayrıca kendisi bir yerel hayvan koruma görevlisidir. 
Ne zaman: 2 Kasım 2017, 18.00-19.00 arası
Nerede: Atölye, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Cad. Birahane Sok. No: 1
Şişli, İstanbul
Etkinliğin Facebook sayfası için: Karşılaşmalar #11
Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!