Etkinlik Önerisi: ÖRAV Sohbetleri – Ercan Altuğ Yılmaz ile “Oyunlaştırma”

0
477

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın, her ay alanında uzman isimleri ağırladığı “ÖRAV Sohbetleri”nin Kasım ayı konuğu, dijitalleşme, dijital eğitim ve iletişim sistemleri, yeni nesil motivasyon, oyun tasarımı, oyunlaştırma, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi konularda uzman olan Ercan Altuğ Yılmaz. Yılmaz’ın oyunlaştırma ve eğitim üzerine fikirlerini paylaşacağı etkinlik, 27 Kasım Çarşamba günü saat 18.30’da gerçekleştirilecek.

Oyun tabanlı ve oyunlaştırılmış birçok ödüllü eğitim projesinin sahibi Yılmaz, 10 yılı aşkın süredir dijital eğitim teknolojileri üzerinde çalışıyor. Yılmaz, “Dopamin Jenerasyonunun Dikkat Oyunları için Eğitimcilerle Sınıfta Hayatta Kalma Taktikleri: Okullar Yokken, Oyunlar Vardı” ve “Maraş Dondurmacısının Oyununu Dünya Biliyor Peki Maraş Öğretmeninin?” konu başlıkları ekseninde, eğitimde oyunlaştırmanın önemi hakkında konuşacak.

Aralarında Gamicon New Orleans USA ve Gamilearn Barcelona’nın da bulunduğu 10’dan fazla ülkede oyunlaştırma konferanslarında sunum yapan ilk ve tek Türk olan Yılmaz, aynı zamanda çeşitli üniversite ve kurumlarda “Oyun Tasarımı ve Oyunlaştırma” dersleri veriyor. Yılmaz’ıın Herkes için Oyunlaştırma ve İş’te Oyunlaştırma isimli iki kitabı bulunuyor.

(Ücretsiz düzenlenecek etkinlikte kontenjan sınırı bulunuyor.)

Ne zaman: 27 Kasım 2019, Çarşamba

Nerede: Öğretmen Akademisi Vakfı, Büyük Postane Cad. No:19 Kat:4 Bahçekapı İstanbul

Kayıt için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXK-ufZw_SX6lQTxmPcLhQLVc71fape0Fo5WJNZeM8vTIEug/viewform?usp=sf_link

Daha detaylı bilgi için: 0212 514 90 40

www.orav.org.tr / @orav2008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here