TRENDLER

Etkinlik Önerisi: ÖRAV Sohbetleri - Nisan

Görüntülenme 416

0
Etkinlik Önerisi: ÖRAV Sohbetleri - Nisan

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV) geçtiğimiz yıl Mayıs ayında başlattığı ve yoğun ilgi gören “ÖRAV Sohbetleri” etkinliğinin bu ayki konuğu, nörobiyoloji uzmanı ve akademisyen Dr. Selçuk Can Güven olacak. Eğitim bilimleri ve nörobiyolojinin Türkiye ve dünyadaki gelişiminin yanı sıra bu alanların entegrasyonuyla ilgili son gelişmeleri de katılımcılarla paylaşacak olan Güven, 27 Nisan Perşembe günü, saat 18.30 – 20.00 arasında SALT Galata’da dinleyicileriyle bir araya gelecek.

2008 yılından bugüne kadar eğitim programıyla eğitimcilerin mesleki gelişimine destek olmanın yanı sıra düzenlediği seminerlerle kişisel gelişimlerine de katkı sağlayan Öğretmen Akademisi Vakfı, ÖRAV Sohbetleri kapsamında farklı sektörlerden uzman isimleri, profesyonel hayatları ve başarı hikayelerini paylaşmak üzere eğitimcilerle buluşturuyor.

Ücretsiz olarak düzenlenen ve kontenjan sınırı bulunan etkinliğe katılmak isteyenlerin, https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNB0RdxdWbmT1xrvfTmgiMmSytlGg_vYh-zXrR0xj2ZFC5Jw/viewform adresinden kayıt yaptırması gerekiyor. Detaylı bilgiye ise Öğretmen Akademisi Vakfı’nın 0212 514 90 40 numaralı telefon hattından ulaşılabiliyor.

www.orav.org.tr / @orav2008 / Facebook.com/ogretmenakademisivakfi

 

 

 

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!