TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu IBPF 2019

Görüntülenme 1176

0
Etkinlik Önerisi: Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu IBPF 2019

Sektöründe farklı, özgün ve başarılı bir uygulama ortaya koyan kuruluşların hikâyelerini paylaşabilecekleri, yeni girişim ve projelere ilham verecek bir platform oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu (IBPF -“Inspiring Best Practices Forum”) 8’incisi alanında uzman konukları ağırlamaya hazırlanıyor.

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı tarafından 6 Nisan 2019 Cumartesi günü Harbiye Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen IBPF 2019’un bu yılki teması “Geleceğin Türkiyesi için Eğitim Çözümleri”. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un onur konuğu olacağı IBPF 2019’da ülkemizin önde gelen eğitim kurumlarındaki farklı uygulamalar ele alınacak, eğitim alanındaki başarılı teknolojik çözümler incelenecek ve ülkemizin geleceğine yönelik eğitim ihtiyaç ve çözümleri konuşulacak.

Eğitimpedia kurucusu Ali Koç, akademisyen ve danışman Prof.Dr. Uğur Batı, Udemy ülke direktörü Mustafa Demir, Khan Academy Türkçe direktörü Alp Köksal gibi uzman isimleri ağırlayacak olan IBPF 2019’un tam programına linkten ulaşabilirsiniz: www.ibpf.org.tr

 

Ne zaman: 6 Nisan 2019 Cumartesi, 08:30-14:30

Nerede: Harbiye Cemal Reşit Rey Konser Salonu

Kayıt için: http://ibpf.org.tr/kayit/ 

Daha detaylı bilgi ve iletişim için: www.ibpf.org.tr

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!