TRENDLER

Etkinlik Önerisi: "Sağlıklı Beslen Sağlıkla Yaşa" Semineri

Görüntülenme 453

0
Etkinlik Önerisi:

“Bilinçli Tüketici” temasıyla ilki geçen sene düzenlenen ve yoğun ilgi gören “Annem Denetimde ile Bilinçlen” seminerinin ikincisi 9 Mart 2019 tarihinde “Sağlıklı Beslen Sağlıkla Yaşa” temasıyla İstanbul Swiss Otel The Bosphorus’ta gerçekleştiriliyor.

Uzman konuşmacılar seminer boyunca aromaterapi, fitoterapi, alternatif tıp, detoksifikasyon, anneden çocuğa sağlık aktarımı konularını ele alırken, katılımcılar günümüzün önemli kavramlarından organik beslenme ve sağlıklı yaşam üzerine gündemde olan her türlü soruya cevap bulabilecek.

Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan’ın “Annem Denetimde” olarak sağlıklı üretim yapan üreticilerle bilinçli tüketiciyi buluşturacağı seminere çok sayıda doktor, diyetisyen, eczacı ve sektöründe deneyimli eğitmen katılıyor. Seminer kapsamında Uzman Eczacı ve Aromaterapi Uzmanı Hülya Kayhan; “Bitki özlerindeki şifa ve terapi”, Dr. Hasan Hüsnü Eren; “Sağlığın Başı Detoks” , Dr. Ahmet Aydınalp; “Doğanın Bize Verdikleriyle Sağlıklı Yaşama Geçiş”, Dyt. Gülden Kılınç Doğan; “Nedenleriyle Doğal Organik Beslenme ve Üreticiler”, JD Organik Kurucusu Hüseyin Solak; “Organik Tarımda Bitkisel ve Hayvansal Üretim”, Dr. Asuman Algın ise “Anneden Çocuğa Sağlık Aktarımı” konularında tüketiciye önemli bilgiler verecek.

Tüm gün sürecek “Sağlıklı Beslen Sağlıkla Yaşa” seminerinde katılımcılar, organik sertifikalı doğal üretim yapan üreticilerle buluşarak organik ve sağlıklı ürün alışverişi yapma imkanı da bulacak. 

Ne zaman: 9 Mart 2019, 10.00 – 18.00

Nerede: Swiss Otel The Bosphorus, İstanbul

Daha fazla bilgi ve seminer bileti almak için: https://www.guldenkilinc.com/

 

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!