Etkinlik Önerisi: TEF İstanbul – Teknoloji ve Eğitim Fuarı

0
363

Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği TEF İstanbul (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) bu yıl 18-20 Mayıs 2018 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak.

İstanbul Kongre Merkezinde üç gün boyunca eğitim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel firmaların eğitim çözümlerini, alanında uzman kişileri, sivil toplum örgütlerini ve eğitim kurumlarında gerçekleştirilen iyi örnekleri, katılımcılar ile buluşturarak, ziyaretçilerin Türkiye ve dünyada eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde görmeleri ve deneyimlemeleri amaçlanıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere, eğitim teknolojileri alanında çalışma yapmış birçok kurum, kuruluş ve kişilerin yerli ve uluslararası arenaya, ürün ve projelerini sunmasına ortam oluşturarak, ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda, tüm bu yapıdaki kişi veya kurumların birbirlerini daha iyi tanımaları, ilişki ve dayanışmalarını en üst seviyeye taşımaları hedefleniyor.

Fuara okul kurucuları, liderleri, karar vericileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler, eğitim ve eğitim teknolojileri ile ilgilenen herkes davetli.

Program için: http://app.tef.istanbul/app/schedule/9TpCJW1HdqZxO9kF6v

Ücretsiz kayıt için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScw38UBCbD7Kt54R_CtTyLMh_fTP1tnGi2hbFLYG0_8OIaj3g/viewform

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here