TRENDLER

Etkinlik Önerisi: Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV) Kış Kampı

Görüntülenme 1887

0
Etkinlik Önerisi: Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV) Kış Kampı

Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV) tarafından 21-26 Ocak 2017 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Kış Kampı, 10-14 arası çocukların görsel, işitsel ve aritmetiksel zekâlarına, el becerilerine, kişisel becerilerine, estetik görüşlerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için hazırlanmış bir eğitim programı. 6 gün sürecek kış kampı, düzenlenecek “Oyun Atölyeleri” ile çocukların sosyal gelişimlerini de olumlu etkileyecek.

Düzenlenecek kış kampında, katılımcı çocuklar tamamen kendi zekâ seviyelerine ve yaş gruplarına uygun eğitimlerle, hem eğlenecek hem de bilgilenecekler.

Kış kampı, öğrencilerin; tek başına sorumluluk alabilmesini sağlamak, sosyalleşmelerine katkıda bulunmak, arkadaş ilişkilerini güçlendirmek, ara tatilini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmesini sağlamak, topluluk kurallarını kavratma ve toplu yaşam alanlarına uygun davranma becerisi geliştirmek, zaman kuralına uyma bilinci geliştirmek, aileden uzak belli bir süre kalabilme ve aile varlığının önemini kavratmak, arkadaşları ile tanışma ve kaynaşmak, yeteneklerinin canlı kalmasını sağlamak, inovatif düşünme alışkanlığı kazandırmak, liderlik ve girişimcilik özelliklerini kazanmasını sağlamak amacıyla düzenleniyor.

Kış Kampında Hangi Atölyeler Olacak?

Ahşap Atölyesi, Zeka-Akıl Oyunları Atölyesi, Liderlik Atölyesi, Oyun ve Fiziksel Etkinlikler Atölyesi, Astronomi Atölyesi, Botanik Atölyesi, Arkeoloji Atölyesi, Değerler Atölyesi, Hazır Cevap Tekniği Atölyesi, Yaratıcılık Atölyesi, Robotik Atölyesi, Havacılık ve Roket Atölyesi

 

Ne zaman: 21-26 Ocak 2017 (5 gece 6 gün)

Nerede: Utopia World Otel / Antalya

Katılımcı: 10-14 yaş aralığı katılabilir. Atölyeler maksimum 16 kişilik olacak şekilde düzenlenecektir.

Daha detaylı bilgi ve katılım için: http://www.tuzdev.org/kis-kampi

Katılımcı: 10-14 yaş aralığı katılabilir. Atölyeler maksimum 16 kişilik olacak şekilde düzenlenecektir.ım için: zel olarak, uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır.
itim programımız, çocukların farklı yeteneklerine hitap etmektedir. 6 gün sürecek kış kampımızda öğrenciler görsel, işitsel ve aritmetiksel zekâlarını, el becerilerini, kişisel becerilerini, estetik görüşlerini, sosyal ve kişisel gelişimlerini destekleyici eğitimlerle hem eğlenecek hem de bilgileneceklerdir.

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!