TRENDLER

Hasta Çocukları Eğlendiren "Süper Kahraman" Cam Temizleyicileri

Görüntülenme 126

0
Hasta Çocukları Eğlendiren

Hastalanmak hiç de eğlenceli bir şey değil. İnsan özellikle hasta çocukları görünce gerçekten üzülüyor. Amerika, Tennesee’de özel bir cam temizleme şirketinde çalışan üç adam da aynı şeyi hissetmiş olmalı ki, hastanede yatan çocukları neşelendirmek için tamamen gönüllülüğe dayalı ve ilham veren bir eylemi hayata geçirmeye karar vermişler.

Ve günlerden bir gün, Le Bonheur Çocuk Hastanesi’nde yatan bütün çocuklar camlarının dışında bir aşağı bir yukarı inip çıkan Örümcek Adam’ı ve Kaptan Amerika’yı görmüşler!

Steve Oszaniec ve oğlu Danny Oszaniec Örümcek Adam şeklinde giyinirken, Jordan Emerson da Kaptan Amerika oldu. Üçlü, dört saatlik cam temizleme mesailerini bu kostümlerle  yaparken, camlarından dışarı bakan çocuklar sevdikleri kahramanlara tezahüratlarda bulundular.

Benzer bir süper kahraman ziyareti de Florida’daki bir çocuk hastanesinde gerçekleşti. Yine özel bir temizlik şirketinin bir grup cam temzileyicisi, Örümcek Adam gibi giyindi ve bir taraftan camları temizlerken bir taraftan kendilerine tezahüratlarda bulunan çocuklara el salladılar. Doktorlar bu tür oyalanmaların çocuklar için çok faydalı olduğunu, örneğin kafalarını yaşadıkları ağrılardan uzaklaştırdığını söylüyor. Gönüllü Örümcek Adam da çocukların bir süreliğine bile olsa mutluluktan adeta mest olduklarını dile getiriyor.

Darısı hastanelerde yatan tüm hasta çocukların başına!

 

Kaynak: https://www.boredpanda.com/window-washers-spiderman-chldren-hospita/

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!