Lego Parçalarından Yapılmış Gerçek Bir Evde Kalmak İster Miydiniz?

0
1466

Sonbaharın ilk günlerinde Danimarka’daki LEGO House (LEGO Evi) kapılarını halka açtığında büyük ilgi görmüştü. Lego markasının ana vatanı ve doğduğu yer olan Danimarka’nın Billund şehrinde açılan bu dev merkez legoseverler için tam bir cennet. Ancak LEGO, bu şahane deneyimi bir adım daha ileri götürmek için harekete geçti. Dünyanın her yerinde ev kiralamanızı sağlayan Airbnb ile işbirliği yapan firma, lego parçalarından gerçek bir ev inşa etti ve şimdi 24-25 Kasım 2017 tarihlerinde bu özel evde kalacak şanslı aileyi aramaya başladı.

Rengarenk LEGO Evi’nin sunduğu bu muhteşem yolculuk, dünyanın en ünlü Lego ustalarından biri olan Jamie’nin sizi karşılamasıyla başlıyor. Jamie size Lego’yla ilgili en gizli ipuçlarını ve tüyoları vererek hayal gücünüzü harekete geçiriyor. Ardından kendi Lego videonuzu çekebiliyorsunuz. Ve en sonunda nihai hedefe ulaşıyorsunuz: Yaklaşık 6 metrelik legodan bir şelalenin altındaki bir “lego denizinin” üzerinde yüzen bir yatak odası.

Dinlenme odalarındaki hemen her şey lego parçalarından yapılmış. Koltuklardan televizyona hatta evin kedisine kadar her şey yaratıcılığın ve ustalığın muhteşem bir göstergesi. Siz de odaya bir şeyler ekleme fırsatına sahipsiniz. Elinizin altında yaklaşık 25 milyon parça bulunuyor.

Bu özel konaklama şansını yakalamak istiyorsanız, şu basit ve yaratıcı soruya cevap vermeniz isteniyor: “Eğer elinizde sonsuz Lego parçası olsaydı, ailenizle birlikte ne inşa ederdiniz?” Cevabınızı 16 Kasım 2017’e kadar Airbnb’ye göndermeniz yeterli.

 

Legolardan yapılmış gerçek bir evde kalarak 25 milyon lego parçasının arasında uyuyabilirsiniz.

Kaynak: http://mymodernmet.com/real-life-lego-house-airbnb/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here