TRENDLER

Öğretmenlerini "Kandırmak" İçin Saçlarını Aynı Model Kestiren Kafadarlar

Görüntülenme 6626

0
Öğretmenlerini

5 yaşındaki Jax Rosebush ve en iyi arkadaşı Reddy, öğretmenlerine harika bir şaka yapmak istedikleri için saçlarını aynı model kestirmeye karar verdiler. Böylece öğretmenlerinin onları birbirinden ayıramayacağını düşünüyorlardı.

Jax’ın annesi Lydia Stith Rosebush iki çocuğun şeytani planını, birlikte çekilmiş fotoğraflarıyla birlikte Facebook’ta yayınladı:best-friends-same-haircut-fool-teacher-lydia-stith-rosebush-9“Bu sabah Jax’la, dağınık saçlarına nasıl bir çözüm bulacağımızı konuşuyorduk. Ona hafta sonu saçlarını kestirmesi gerektiğini söyledim. Saçını kısacık kestirmek istediğini, böylece arkadaşı Reddy’ye benzeyeceğini söyledi. Sonra da, pazartesi günü okula gitmek için sabırsızlandığını, çünkü öğretmeninin onları birbirinden ayıramayacağını anlattı. Saçları aynı olduğu için öğretmenlerinin onları ayıramamasının harika olacağını düşünüyordu. Jax’la Reddy’nin yılbaşındaki programlarından bir fotoğrafı paylaşıyorum sizinle. Eminim hepiniz benzerliklerini fark etmişsinizdir.

Bu da nefret ve önyargının öğretilen şeyler olduğunu göstermiyorsa daha ne gösterir, bilemiyorum. Jax’a göre ikisinin arasındaki tek fark saçlarıydı.”

Hepimiz beş yaşındaki bu çocuklardan arkadaşlık ve kabul etme konusunda ders almalıyız.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/best-friends-same-haircut-fool-teacher-lydia-stith-rosebush/

Etiketler
Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!