Ölümünden Sonra Bile Kızını Doğum Günlerinde Şaşırtan Bir Baba

3
42747

Bailey Seller’ın babası Michael, dört yıl önce kızının 17’inci doğum gününden bir ay önce kanser yüzünden hayatını kaybetti. Ancak Michael ölmeden önce, hayata veda edecek olsa bile her doğum gününde kızıyla olmanın bir yolunu buldu.

Fiziksel olarak kızının yanında olamayacağı doğum günleri için bir çiçek buketi ve bir doğum günü kartı almasını organize etti. Bu organizasyon kızının 21’inci yaşına kadar devam etti. Bailey geçtiğimiz hafta 21’inci yaşını kutladı ve babasından son bir kez daha sevgi dolu bir kart ve harika bir çiçek buketi aldı. Babasının kaleme aldığı elvada kartındaysa şunlar yazıyordu:

Bailey,

Bir gün tekrar buluşana kadar bu sana yazdığım son doğum günü kartı. Canım bebeğim, benim için tek bir gözyaşı damlası bile dökmeni istemiyorum artık, çünkü ben çok daha iyi bir yerdeyim. Sen, şimdiye dek bana verilen en değerli şeysin ve daima da öyle kalacaksın. Bugün 21’inci yaş günün. Annene karşı her zaman saygı duymanı ve kendine karşı her zaman dürüst olmanı istiyorum. Mutlu ol ve hayatı dolu dolu yaşa. Hayatının her dönüm noktasında seninle olmaya devam edeceğim. Sadece etrafına bak, beni mutlaka göreceksin. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!

Baban

 

Kaynak: https://mymodernmet.com/dying-father-flowers-letters-daughters-birthday/

3 YORUMLAR

  1. kız çocukları farklı oluyor ama kız babalarıda farklı benim üç oğlum var çocuklukları iyiydi ama şimdi öyle değil evlendiler ve biz onları gelin verdik zamane işte

  2. Çok değerli bir babaymış ve çok güzel bir düşünce sanırım 21 yaşından sonra sürekli kendini hatırlatarak onu daha fazla üzmek istememiş o yüzden kart gönderimini 21 yaşında sonlandırmış. Ben daha çok şeyi merak ediyorum kız acaba her babasının ölüm yıldönümünde mezarına gidip çiçek koyuyormuymuş acaba ?

  3. Sen, şimdiye dek bana verilen en değerli şeysin, bu kadar güzel sözün arkasında değerli şeysin demez bir baba şeysin yerine daha değerli bir sözcük olurdu, bunu baba değil başkası yazmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here