TRENDLER

Otizmli Bir Çocuğu Mutlu Etmek İçin Çabalayan Bir Kasiyerin Basit Ve Anlamlı Hikayesi

Görüntülenme 2459

0
Otizmli Bir Çocuğu Mutlu Etmek İçin Çabalayan Bir Kasiyerin Basit Ve Anlamlı Hikayesi

Oğlum Leif otizmli. Çok yemek seçen biri ve bir şeylere sabitlendiği zaman ondan vazçme konusunda çok zor anlar yaşıyor. Okuldaki arkadaşının McDonalds’tan bir oyuncağı ne çok sevdiğini haftalarca dinledikten sonra buraya gitmenin bizim için gelecek günlerde kaçınılmaz olacağını biliyordum. Bu çok konuşulan oyuncak için sonunda bu restorana gittik. Yemeği söyledik ve büfede sergilenen ve oğlumun can attığı Titan takımı oyuncaklarından istedik. Ama bitmişti, ellerinde hiç kalmamıştı. Şimdi artık Batman oyuncakları vardı. Leif tam anlamıyla yıkıldı.

Oğlum Leif hakkında açıklamalarda bulundum ve onun için neden bu kadar önemli olduğunu anlattım. Haftalardır hiç durmadan bu oyuncaktan bahsettiğini anlattım. TQ isimli tatlı kadın beni dinledi ve anladı. Restoran yöneticisine, büfeyi yerinden söküp oyuncakları Lief’e verip veremeyeceğini sordu. Onu ikna etmesi zaman aldı. Konuşulanları duyuyordum. Büfe kesinlikle sökmemeleri gereken bir şeydi. TQ sonraki 15-20 dakikasını bu oyuncakları oğlum için yerinden çıkarmaya çalışmakla geçirdi. Leif’in ağzı kulaklarındaydı. Saatlerce onlarla oynadı! Bu kadar tatlı bir kadınla çalıştığınız için ne kadar şanslı olduğunuzun farkındasınızdır umarım. Müşterilerine bu kadar özel ilgi gösteren birisi çok değerlidir.

Ve çok teşekkürler sevgili TQ. Bu basit oyuncakların anlamı bizim için çok büyük! Gösterdiğin çaba gerçek bir sevgi ifadesiydi ve hayatımızda önemli bir fark yarattı!

Leif’in annesi Bonnie Kandel

 

Kaynak: http://www.popsugar.com/moms/Cashier-McDonald-Gives-Toys-Boy-Autism-43129048?utm_medium=facebook&utm_source=post&utm_campaign=moms

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!