TRENDLER

Tamamı Çikolatadan Yapılmış Masal Kulübesi Gerçek Oldu!

Görüntülenme 430

0
Tamamı Çikolatadan Yapılmış Masal Kulübesi Gerçek Oldu!

Grimm Kardeşler’in ünlü masalı Hansel ve Gretel’i bilmeyen yoktur. Hansel ve Gretel’in en umutsuz anlarında ormanın derinliklerinde karşılarına çıkan masal kulübesi gerçek oldu. Üstelik bu kulübenin içinde yaşayan bir cadı da yok!

Tamamen çikolatadan yapılmış olan bu kulübede bir gece geçirebilir ve her köşesinde yer alan muhteşem çikolatalar sayesinde unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Çikolataseverler için dünyaca ünlü çikolata ustası Jean-Luc Decluzeau tarafından tasarlanan ve üretilen 18 metrekarelik kulübe, Fransa’nın Sevr bölgesindeki Cité de la Céramique bahçelerinin içinde yer alıyor. İlk bakışta ahşaptan tipik tatlı bir kulübeye benzeyen ev, gerçekte 1.5 ton lezzetli çikolatadan imal edildi. Konuklar kafalarını çevirdikleri her yerde bir çikolata ziyafeti çekebiliyorlar: Çikolatadan duvarlar, çikolatadan yapılmış bir çatı, şömine, şifoniyer, saat, kitaplar ve hatta çikolatadan bir şamdan bile var. Eğer çikolata açlıkları hala geçmediyse, o zaman evin dışına çıkarak beyaz çikolatalı bir ördek göletine ve çikolatadan çiçek tarhlarına bakabilirler.

Konuklar aynı zamanda Decluzeau’nun bizzat kendisi tarafından verilecek benzersiz bir eğitime katılma fırsatı da yakalıyorlar. Yetenekli çikolata ustası katılımcılara kişiye özgü mini çikolatalar yapmayı öğretiyor. Muhteşem çikolata fantezisi, kulübenin eşsiz çiçek bahçesinde verilen lezzetli bir kahvaltı ve akşam yemeğiyle devam ediyor.

Booking.com üzerinden geceliği 50 euroya kiraya açılan kulübe için şu an yer bulmak mümkün değil maalesef.

 

Kaynak: https://mymodernmet.com/real-hansel-and-gretel-chocolate-cottage-booking-com/

Yorum Yazın
En Yeni İçeriklerden Hemen Haberdar Ol
Egitimpedia.com'aGiriş Yapın

Egitimpedia Hesabı ile Giriş Yap

Egitimpedia Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!